Проведи місяць в Ізраїлі
професійно
розвиваючись!

Програма Onward Israel -

це підхід до знайомства

з Ізраїлем через твою професію

Взяти участь!
Про програму
Onward:
Onward Israel – це програма для єврейської молоді зі всього світу, яка дозволяє поринути в атмосферу та зрозуміти як побудований ринок праці в Ізраїлі. Онвард допоможе учаснику визначити свої професійні перспективи.
Мета Onward Israel – створити умови для особистого та професійного розвитку в Ізраїлі.
1898
Участників приїхало
на Онвард
у 2021 році
100$
вартість
особистої участі
ПРОФЕСІЙНИЙ ЗРІСТ

За місяць програми учасник зможе познайомитися з ізраїльським ринком праці, збудувати грамотне резюме, зрозуміти як побудований процес проходження співбесід та пошуку праці в Ізраїлі.
Програма передбачає інтенсивний курс з вивчення івриту. Крім цього передбачені майстер-класи та семінари з самопрезентації, лекції та заходи за темами ізраїльського суспільства, ментальності та культурних особливостей мешканців Ізраїлю. Також на учасників чекає знайомство з єврейськими традиціями, історією та поглиблене дослідження політичної, економічної та юридичної системи країни.
Взяти участь у програмі можуть випускники Тагліту у віці від 18 до 33 років, які раніше не брали участь в освітніх програмах в Ізраїлі, термін яких складає більше ніж 3 місяці (наприклад Наале, МАСА і т.д.).
30/07 - 28/08/2023

*дати можуть відповідно змінюватися
*цей заїзд передбачений виключно для громадян України
$100

Програма передбачає стипендію -350$, проживання, навчання, оплата перельоту до Ізраілю і назад- 350$, медичне страхування, оплату проїзду громадським транспортом
У Тель Авіві

Учасникам надаються квартири
з усім необхідним для комфортного проживання
(2-3 людини у кожній кімнаті)
Дати
Вартість
Проживання
Онвард - это история длиною в целую жизнь! Всего за месяц программа изменила меня до неузнаваемости. В хорошем смысле этого слова. Жизнь разделилась на до и после. Казалось бы, что можно узнать о стране за 30 дней? Ответ: бесконечно много. Начиная от культуры, традиций, ментальности, религии и заканчивая новыми знакомствами, городами, приключениями, творчеством. Здесь я познакомилась со своим дядей, которого не знала до программы. Здесь я нашла новых друзей. Здесь я вижу своё будущее. Я благодарю команду Сахлава за уют, тепло и знания, которые они нам подарили в этой поездке. Отдельное спасибо мадрихе Алевтине. Этот человек безумно любит свою страну и влюбляет в неё остальных. Спасибо!
Відгуки участників:
Алёна Ромашкина

Учасниця програми "Кар'єрний паспорт"

Мария Ковалёва

Учасниця програми "Професійне зростання"

Онвард — потрясающая возможность попробовать жить в Израиле «на вкус». Месяц мы ходили в ульпан (курсы изучения иврита) и постигали азы странного на первый взгляд языка. Посещали лекции связанные с рынком труда, ментальностью израильтян, а также встречали шаббат дружной «семьей». За месяц в Израиле мы посетили музеи, театры, которые советовала нам наша мадриха Аля. Также были организованы экскурсии в живописные уголки этой маленькой, но такой уютной страны. За время проведённое тут у меня сложилось впечатление о каждом городе, в которых успела побывать. Онвард — возможность исследовать Израиль самостоятельно, составляя себе маршруты, гастро-туры, культурные и развлекательные программы для своего времяпровождения. Изучай Израиль!
Я была на онварде месяц и мне этот проект дал хорошее понимание жизни в Израиле. Репатриироваться в страну, о которой мало что знаешь достаточно сложно, поэтому это отличная возможность изучить все с точки зрения жителя. Лично мне, экскурсии, семинары и общение с местными дали увернность в том, что я хочу оставаться жить в Израиле.

Учасниця програми "Кар'єрний паспорт"

Анна Иванова
Наша команда
Директор російськомовного відділу Sachlav
Естер Бекерман
Христина Кучеренко

Директор програми

Марія
Березіна

Координатор

програми

Відповіді
на популярні запитання
Ми зібрали відповіді на найпопулярніші запитання - обов'язково ознайомся!

Яскраві спогади

Onward Sachlav
Follow Our Instagram

А що ж далі?...

Випускники програми Онвард можуть взяти участь у МАСА.


Проект МАСА - це твоя можливість відкрити для себе Ізраїль:


• Професійно розвиваючись

• Вивчаючи іврит та стажуючись за фахом

• Освоюючи нову професію

© 2022 Sachlav Creative Israel Experience,
Inc. All Rights Reserved.
Israel, Jerusalem, Shlomo Momo Halevi street 5, 97770
+972-2-654-0740 (General Office)
Залишилися запитання?
© 2023 Sachlav Creative Israel Experience,
Inc. All Rights Reserved.
Israel, Jerusalem, Shlomo Momo Halevi street 5, 97770
+972-2-654-0740 (General Office)

Робочі дні: неділя-четвер

з 9.00 до 18.00 (час ізраїльський)Made on
Tilda